Бiатлон. Новосибірськ (Росія). Чемпіонат Європи. Збірна України виступила досить вдало. Крім золотої і срібної медалей (ми про це вже повідомляли), здобутих на старті, наші спортовці щодня клали до скарбнички нагороди різного карбу. Після «срібла» у спринті «золото» в перегонах переслідування на 12,5 км виграв Андрій Дериземля. У жінок у такій само дисципліні, але на 10 км, чемпіонкою стала наша Оксана Хвостенко.
Після «золотого» старту дві срібні відзнаки на різних дистанціях у змаганнях юніорів виборов українець Олег Бережний. Потім срібні медалі завоювали українські естафетні команди: чоловіки — Деркач, Дериземля, Коробейников, Біланенко; жінки — Хвостенко, Лемеш, Тананайко, Яковлєва.
Хокей. Відкритий чемпіонат Білорусі. «Хімік»-СКА (Новополоцьк) — «Сокіл» (Київ). 0:4. ХК «Вітебськ» — «Сокіл». 2:2. Кияни посідають третю позицію у турнірній таблиці. Завтра «Сокіл» прийматиме ХК «Рига-2000».
Легка атлетика. Бірмінгем (Велика Британія). Міжнародний турнір. Український бігун Іван Гешко виборов срібну медаль на дистанції 1500 метрів. Його результат — 3.38,66. Першим на фініші був кенієць Бернард Лагат (3.38,27), третім — марроканець Абделаті Ігуідера (3.38,66).
А через день в Афінах Гешко виграв забіг на 800 м. Там перемогла також наша Ірина Ліщинська (1500 м).
Футбол. Суперники наших клубів у розіграші Кубка УЄФА провели чергові поєдинки у своїх національних чемпіонатах. Німеччина. «Боруссія» (Менхенгладбах) — «Шальке-04». 1:3. Рахунок на 38-й хвилині з пенальті відкрили господарі. А потім забивали лише гості. Всі м’ячі на рахунку Аілтона (44, 66, 79). Іспанія. «Вільярреал» — «Атлетико». 3:2 (Форіан, 63, Перейра, 82 (автогол), Сорін, 90 — Торрес, 27, 40).
Баскетбол. Чемпіонат України. Чоловіки. Суперліга. «Дніпро» — ВОЗКО. 91:96. МБК «Миколаїв» — «Пульсар». 87:60. МБК «Одеса» — «Політехнік». 100:86. «Львівська політехніка» — «Азовмаш». 88:93. «Політехнік» — БК «Київ». 82:94.