Донецький «Шахтар», який перебуває на тренувальному зборі в Олива Нове (Іспанія), бере участь у міжнародному турнірі. В першій зустрічі донеччани легко переграли швейцарський «Цюріх», який після першого кола йде на четвертому місці в національному чемпіонаті, — 4:0. Голи: Агахова, 7, 13, 39, Молдован, 84. «Шахтар»: Лаштувка (Плетикоса, 46), Левандовський, Рац (Бенітес, 46), Гюбшман, Дуляй, Матузалем (Батиста, 46), Пуканич, Срна, Тимощук (Кулаков, 46), Бєлік (Брандау, 46), Агахова (Молдован, 46).
Потім наш клуб зустрівся із загребським «Динамо» (Хорватія). Нічия — 1:1. Голи: Любоєвич, 19, Пуканич, 71. «Шахтар»: Плетикоса (Шутков, 46), Срна (Кулаков, 57), Левандовський (Лалатович, 46), Бенітес (Гюбшман, 46), Рац, Батиста (Дуляй, 46), Тимощук (Молдован, 80), Вукич (Пуканич, 46), Брандау (Бєлік, 46), Агахова (Воробей, 46), Іван (Жадсон, 46). Сьогодні гірники зіграють з празькою «Спартою».
Чемпіон України київське «Динамо» в ці дні готується в Португалії. Підопічні Йожефа Сабо вже й контрольний матч зіграли проти другого складу німецького клубу «Вольфсбург» і перемогли — 3:1. Голи: Клебер, 6, Верпаковскіс, 54, 59. «Динамо (перший тайм): Шовковський, Несмачний, Саблич, Гавранчич, Пеєв, Гусєв, Леко, Белькевич, Чеснаускіс (Алієв, 32), Клебер, Шацьких; другий тайм — Рева, Іримія, Родолфо, Дедечко, Каддурі, Юссуф, Нінкович (Алієв, 80), Чернат, Рінкон, Мілевський (Герасим’юк, 70), Верпаковскіс.
Національні чемпіонати. Італія. «Мілан» — «Болонья». 0:1. На жаль, під кінець першого тайму зазнав травми і припинив гру Андрій Шевченко. Німеччина. «Кайзерслаутерн» — «Шальке-04». 2:0. Іспанія. «Реал Сосьєдад» — «Вільярреал». 0:4 (Форлан, 57, 82, Рікуелмі, 75, Марі, 90). Товариський матч. «Оболонь» (Київ) — «Партизан» (Белград). 0:0.