На позачерговій сесії Миколаївської міськради затверджено бюджет міста на 2005 рік. На попередній сесії, 11 січня, депутати не прийняли головний фінансовий документ, пояснивши своє рішення браком коштів, передбачених на міські потреби. За два тижні народні обранці подали пропозиції стосовно підвищення ефективності використання комунальної власності, регулювання земельних відносин, питань ринкового збору, місцевих податків і зборів. У результаті спільних зусиль планові показники з надходження доходів було збільшено на загальну суму 3 мільйони 767 тисяч гривень. Із них на потреби міського житлово-комунального господарства буде виділено 2,7 млн. гривень. Крім того, прийнято рішення про виділення «депутатських» грошей. До кожного виборчого округу надійде по 30 тисяч гривень.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59