Плавання. Берлін (Німеччина). Етап Кубка світу. Наш Олег Лисогор здобув ще одну золоту медаль, цього разу на дистанції 100 метрів брасом. Напередодні Олег виграв удвічі коротшу дистанцію. І обидва рази він випереджав елітного американця Еда Мозеса. Андрій Сердинов посів друге місце у фіналі 100-метрівки батерфляєм. Наступний етап Кубка світу відбудеться сьогодні та завтра в Москві.
Легка атлетика. Франція. Марафон «Pіerre Jean Vazel». Переможцем став українець Сергій Лебідь — 26 хвилин і вісім секунд. Друге місце посів кенієць Косгеі Шадрак, який програв українцю три секунди. Третім до фінішу прийшов ще один представник Кенії Мосоп Мозес. У жінок перемогу святкувала кенійка Сюсан Чепкемеі.
Десау (Німеччина). На турнірі стрибунів із жердиною перемогу святкував Руслан Єременко. Українець показав результат 5,70. Ще один український атлет, Денис Юрченко, посів третє місце (5,50).
Фристайл. Канада. Етап Кубка світу. Український спортовець, учасник двох олімпіад Станіслав Кравчук виграв срібну медаль.
Дзюдо. Москва. Кубок світу. Дванадцять учасників у чоловіків та сім у жінок. Українці вибороли дві бронзові медалі: Ольга Суха (до 48 кг) і Віталій Бубан (до 100 кг).
Футбол. Італійська футбольна асоціація оголосила переможців дев’яти номінацій 2004 року. Андрій Шевченко отримав нагороду найкращого форварда. Ще два його одноклубники також здобули відзнаки: Кака — (найкращого гравця Серії А і найкращого іноземного футболіста Ліги) та Паоло Мальдіні (оборонця). А наставника «Мілана» Карло Анчелотті названо найкращим тренером.
Найкращий півоборонець — Франческо Тотті («Рома»), воротар — Джанлуїджі Буффон («Ювентус»), юніор — Альберто Жилардіно («Парма»). Арбітром року вшосте поспіль названо Пьєрлуїджі Колліну.