Футбол. Москва. Кубок чемпіонів Співдружності. Матчі 1/2 фіналу. «Локомотив» (Росія, Москва) — «Каунас» (Литва). 2:0. «Нефтчі» (Азербайджан, Баку) — «Динамо» (Україна, Київ). 2:1. Голи: Адамія, 6, 68 — Допілко, 49. «Динамо»: Мусін, Кіцута, Амісулашвілі, Дмитрулін, Ярмаш, Допілко, Прошин, Хацкевич, Дедечко, Мілевський (Чепілов, 76), Главіна (Кругляк, 57). Фінал. «Локомотив» — «Нефтчі». 2:1.
У столиці Російської Федерації відбувся також Міжнародний юнацький турнір (U-18) пам’яті В. Гранаткіна. Фінал. Росія—Україна. 4:1.
Тим часом основна група київського «Динамо» завершила тренувальний збір в ОАЕ. У день відльоту додому чемпіон України зіграв унічию (3:3) з національною збірною Узбекистану. Голи: Шацьких, 58, 90, Верпаковскіс, 81 — Джепаров, 45, з пенальті, 87, Акопянц, 52. «Динамо»: перший тайм — Шовковський, Несмачний, Саблич, Родолфо, Іримія, Юссуф, Гіоане, Чернат, Герасим’юк (Пеєв, 32), Рінкон, Клебер; другий тайм — Рева, Каддурі, Родолфо, Саблич, Пеєв, Леко, Нінкович, Белькевич, Чеснаускіс, Шацьких, Верпаковскіс.
Завтра динамівці вирушають на черговий збір до Португалії. Там 29 січня, 2, 4 і 7 лютого вони проведуть контрольні зустрічі.
Донецький «Шахтар» у Туреччині зіграв по одному тайму з різними клубами. З «Рапідом» (Бухарест) — 0:0. «Шахтар»: Лаштувка (Шутков, 17), Гюбшман, Бенітес, Лалатович, Тимощук, Левандовський (Рац, 24), Батиста, Дуляй (Кулаков, 4, Федецький, 9), Агахова (Фомін, 12), Молдован, Бєлік.
Матч з «Локомотивом» (Болгарія, Пловдив) наша команда виграла. 1:0. Гол: Левандовський, 12. «Шахтар»: Плетикоса (Лаштувка, 27), Рац, Левандовський, Беркеуан, Дуляй, Флоря, Агахова, Пуканич, Брандау, Срна, Тимощук.
Тепер донеччани візьмуть участь у турнірі в Іспанії (28 січня — 1 лютого). Їхні суперники — «Цюрих», «Динамо» (Загреб), «Спарта» (Прага).
Національні чемпіонати. Іспанія. «Вільярреал» — «Валенсія». 3:1 (Рікельме, 18 (п), 45, 90 (п) — Аймар, 90 (п). Німеччина. «Шальке-04» — «Вердер». 2:1 (Асамоа, 48, Айлтон, 67 — Ісмаель, 51).