Універсіада. Інсбрук (Австрія). Всесвітні студентські зимові ігри. Вісім медалей (дві золоті та шість срібних) — такий здобуток української команди у стартові дні. Першу нагороду, й одразу золоту, до скарбнички української команди поклали біатлоністи. 20-кілометрову дистанцію виграв Олександр Біланенко. Потім «срібло» виборола Оксана Яковлєва (15 км). Другими фінішували двоборці в командному змаганні (Козлов, Дячук, Трачук). «Золоту» естафету підхопив лижник Роман Лейбюк (10 км).
У неділю наша скарбничка поповнилася ще чотирма срібними відзнаками. Біланенко фінішував другим у спринті (10 км), а його колега по «зброї» Оксана Хвостенко — на дистанції 7,5 км. «Срібними» виявилися й візерунки українських фігуристів: у спортивної пари — Юлії Голованової та Олега Войка і в Галини Маняченко (одиночне катання).
А от наші хокеїсти, на жаль, почали з поразок. Вони поступилися росіянам — 0:3, чехам — 1:2 і канадцям — 1:2.