Хокей. Мінськ (Білорусь). Чемпіонат світу.
Група А. Словаччина — Франція. 3:5 (1:0, 2:1, 0:4). Чехія — Канада. 3:4 (1:1, 0:3, 2:0).
Турнірне становище на 12 травня: Канада — 7 очок (3 матчі), Норвегія — 6 (2), Швеція — 5 (2), Франція — 5 (3), Італія — 3 (2), Чехія — 3 (3), Словаччина — 1 (3), Данія — 0 (2).
Група В. Швейцарія — Білорусь. 3:4 (2:1, 0:1, 1:2). Росія — США. 6:1 (2:0, 4:1, 0:0).
Росія — 9 (3), США, Білорусь — по 6 (3), Німеччина — 5 (2), Латвія — 3 (2), Казахстан — 1 (2), Фінляндія — 0 (2), Швейцарія — 0 (3).
Тайський бокс «Муай-Тай». Острів Лангкаві (Малайзія). Чемпіонат світу. За традицією збірна України виступила вдало, здобувши дві золоті, срібну та три бронзові нагороди.
Медалі найвищої проби вибороли Ігор Любченко (63,5 кг) та Ярослав Ремига (86 кг). Зовсім трішки до першої сходинки п’єдесталу не вистачило сімнадцятирічному Олегу Гуті (48 кг), який поступився у фіналі бійцю з Таїланду Арнону Пхонкрархоку.
Бронзові відзнаки здобули Віталій Никифоров (75 кг), Владислав Микитась (54 кг) та Цотне Рогава (+91 кг).
Гандбол. Жіноча збірна України 4 червня у відборі на чемпіонат Європи 2014 року зіграє з Данією, а 15 червня — з Австрією. Через нестабільну ситуацію у країні ці домашні зустрічі українки проведуть у місті Михайлівці (Словаччина).
Після трьох ігор підопічні Леоніда Ратнера посідають у своїй групі третє місце.
***
Комітет з організації та проведення змагань ФГУ визначив і затвердив місто та терміни проведення завершального турніру чотирьох Кубка України серед чоловічих команд.
Події відбуватимуться 16 та 17 травня в місті Южному (Одеська область). Першого дня у півфіналах зустрінуться: ЗНТУ-ЗАБ (Запоріжжя) — ЗТР (Запоріжжя) та «Мотор» (Запоріжжя) — «Портовик» (Южне). Фінал і матч за третє місце заплановано на наступний день.