Легка атлетика. Хернігсдорф (Німеччина). 29-річний українець Сергій Лебідь уп’яте виграв SPAR-чемпіонат Європи з кросу. Наш спортовець дистанцію 9640 м здолав за 27 хвилин 31 секунду і на цілих 23 секунди випередив іспанця Хуана Карлоса де ла Оссу, котрий фінішував другим. Третім був Дріс Мазузі (Франція).
Плавання. Відень (Австрія). Чемпіонат Європи (25-метровий басейн). Збірна України завоювала cім медалей. Чемпіонами стали: 16-річна харків’янка Катерина Зубкова (100 м на спині) і Олег Лисогор (50 м брасом). Срібні медалі вибороли: Зубкова (50 м на спині), В’ячеслав Ширшов (50 м на спині), Лисогор (100 м брасом) та чоловіча естафетна команда 4х50 комплексного плавання. Власником бронзової відзнаки став Ігор Борисик (100 м брасом).
Гандбол. Дебрецен (Угорщина). Чемпіонат Європи. Жінки. Перший груповий етап. Україна—Норвегія. 24:27. Україна—Чехія. 25:20. Україна—Іспанія. 28:27. Норвегія — 6 очок, Україна — 4, Іспанія — 2, Чехія — 0. Українська команда (тренер Леонід Ратнер) продовжить виступи в турнірі. Сьогодні наші дівчата зіграють зі збірною Словенії.
Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки. БК-93 «Пульсар» — МБК «Київський будівельник». 62:80. БК «Київ» — «Азовмаш». 71:83.
Футбол. Токіо (Японія) Міжконтинентальний кубок. «Порту» (Португалія) — «Онсе Кальдас» (Колумбія). 0:0 (пенальті — 8:7).