Міністр закордонних справ ФРН Йошка Фішер висловив «стурбованість у зв’язку з обвинуваченнями у фальсифікації виборів» в Україні, повідомляє електронна версія «Франкфуртер альгемайне цайтунг».
Важливо, щоб результат виборів відтворив без фальсифікацій волю українського народу, сказав Фішер.
Як повідомляє «Українська правда», заступник керівника парламентської фракції SPD (соціал-демократична партія Німеччини) Гернот Ерлер звинуватив український уряд у масованій фальсифікації виборів. Ерлер заявив про автобуси з «багаторазовими виборцями», котрі курсували від дільниці до дільниці, виявлені скриньки із заздалегідь заповненими на користь Януковича бюлетенями, а також знову неповні списки виборців.
«Такою брутальністю фальсифікатори виборів ображають почуття власного населення і світової громадськості», — заявив Ерлер.
Політика
30
30

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Чернігівщині понад 27 тисяч домогосподарств отримали допомогу на придбання твердого палива 874
-
2Біржові торги Подільського лісового офісу другого кварталу завершено: викуплено 86% деревини 64
-
3Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Парламенту прийняти в цілому два законопроєкти й один — за основу 63
-
4Відбулися комітетські слухання на тему «Стратегічні орієнтири поглиблення торговельно-економічних відносин України з країнами Європейського Союзу в умовах набуття Україною офіційного статусу кандидата на вступ до ЄС» 61
-
5Державний Гімн України: законодавчий статус та значення 59