Футбол. Дніпропетровський «Дніпро» на позитивній ноті завершив тренувальний збір в ОАЕ, обігравши в контрольному матчі місцеву команду.
«Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ) — «Аль-Дафра» (ОАЕ, Абу-Дабі). 1:0. Гол: Селезньов, 87.
«Дніпро» грав у такому складі: Бойко (Шеліхов, 46), Мазух (Лео Матос), Ежідіо (Влад), Дуглас Сілва, Чеберячко (Політило, 68), Коноплянка, Кравченко (Безус, 46 ), Лучкевич, Ротань (Селезньов, 63), Калинич (Зозуля, 46 ), Матеус (Бруно Гама, 63).
Перерва між таймами тривала на 10 хвилин більше, бо гравцям господарів потрібно було здійснити вечірній намаз.
Як уже повідомлялося, на цьому зборі окрім матчу з еміратським клубом дніпропетровці провели ще два. Вони зіграли внічию з «Мельбурн Сіті» (Австралія) — 1:1 і взяли гору над узбецьким «Локомотивом» (Ташкент) — 4:0.
Наставник «Дніпра» Мирон Маркевич поділився першими враженнями від новачків його команди — бразильського оборонця Ежідіо і півоборонця Романа Безуса.
— Скажімо, в матчі з узбецьким «Локомотивом» було непогане взаєморозуміння Ежідіо з Коноплянкою, добре відпрацював і Безус. Видно, що обидва новобранці — кваліфіковані виконавці, але Романові потрібно ще додати, бо він останнім часом був обділений ігровою практикою...
До слова буде сказано, в матчі проти «Аль-Дафра» Безус зробив чудову голеву передачу.

***
Контрольний матч. «Атлетіко Мінейро» (Бразилія, Белу-Оризонті) — «Шахтар» (Україна, Донецьк). 4:2. Голи: Пратто, 17, Карлос, 42, Леонардо Сілва, 45, Додо, 56 — Гладкий, 83, Фернандо, 88 (п).
«Шахтар»: перший тайм — П’ятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Азеведо, Степаненко, Фред, Коста, Тейшейра, Бернард, Адріано; другий тайм — Каніболоцький, Ілсіньо, Кривцов, Ракицький (Ордець, 57), Шевчук, Фернандо, Фред, Веллінгтон, Тейшейра, Тайсон, Адріано (Гладкий, 62).