Принципово не згодні на Дніпропетровщині з тим, як формують в Україні держбюджет-2005. З області, що є донором, на користь так званих депресивних регіонів знову планують забирати значну частину коштів, які вона заробляє. До того ж за принципом: що більше заробляєш, то більше і відбирають. Це не що інше, як пережиток радянської практики, вважає голова облдержадміністрації Володимир Яцуба.
Неважко зрозуміти, чому на Дніпропетровщині катастрофічно не вистачає грошей на будівництво шкіл, лікарень, соціальних об’єктів, тоді як окремі дотаційні області таких коштів мають з надлишком.
Голова облдержадміністрації оперував цифрами: Дніпропетровщина справді перераховує до державної казни набагато більше грошей, навіть від приватизації, ніж залишає цих коштів для місцевого бюджету.
Миритися з тим, що окремі регіони звикли жити за рахунок успішних сусідів, далі не можна, переконані на Дніпропетровщині.
Дніпропетровськ.
32
![Що більше заробляють, то більше відбирають](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59