Луцькій районній газеті «Слава праці» виповнилося 60 років. Нині мало не в кожному обласному виданні працюють її колишні вихованці. Серед тих, хто свого часу пройшов школу цієї районки, чимало відомих у країні журналістів. Сьогодні «Слава праці», яку очолює Михайло Лапків, є однією з кращих серед місцевих видань. Автор цих рядків ще 25 років тому полишив «Славу праці», і все ж приємно, що не забули запросити на свято й свого колишнього заступника редактора, передає наш власний кореспондент Микола ЯКИМЕНКО.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59