Футбол. Аргентинський захисник мадридського «Реала» Вальтер Самуель пропустить найближчий матч іспанської ліги з участю своєї команди проти «Хетафе» через травму правого коліна. Крім того, в лікарів клубу є підозри, що гравець не зможе відновитися до зустрічі Ліги чемпіонів проти київського «Динамо» наступної середи у столиці України. Самуель дістав це ушкодження в першому таймі двобою Кубка Короля проти «Леганеса», після чого в перерві його замінили. До речі, цей матч мадридці виграли — 2:1 (Марієнтес, 18, Оуен, 48 —Руїз, 55).
Цього дня суперники наших клубів у єврокубках зіграли так: «Настік» — «Сарагоса». 2:1. «Атлетико Граманет» — «Барселона». 1:0.
Чергові матчі в національних чемпіонатах провели також решта наших євроконкурентів. Шотландія. «Селтик» — «Абердін». 2:3 (Гартсон, 45, 69 — Маккай, 5, Паскунеллі, 6, Стюарт, 90). Італія. «Мілан» —«Аталанта». 3:0. (Томассон, 53, Каладзе, 71, Сержиньо, 90). Німеччина. «Байєр» — «Армінія». 3:2 (Воронін, 50, 54, 78 — Баклі, 20, Вата, 72). Австрія. «Аустрія» (Відень) — «Паскінг». 1:2 (Доспел, 36 — Пічіманн, 54, Маураб, 57. Гості на 59-й хвилині залишилися вдесятьох, а на 85-й — удев’ятьох).