Шахи. Іспанія. Всесвітня Олімпіада. В одинадцятому турі чоловіча збірна України переграла команду Куби — 3:1 і за три тури до завершення змагань упевнено лідирує.
Хокей. 13-й відкритий чемпіонат Білорусі. У переповненому залі льодового палацу «Авангард» (вміщує 700 місць, Палац спорту цього разу для хокеїстів був закритий) київський «Сокіл» переміг лідера турніру — мінський «Керамін» — 2:0 і вийшов на третє місце в турнірній таблиці.
Футбол. Кіпр. Перший кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи (U-17). Збірна України (тренер Ігор Жабченко) у стартовому матчі дала жару господарям — футболістам Кіпру — 5:0 (Васілеу, автогол, Лепа, 47, Лисенко, 48, 56, Короткій, 65).
В іншому матчі нашої групи росіяни перемогли однолітків із Казахстану — 4:2. Нагадаємо, що до наступного раунду змагань виходять дві команди. Другий двобій українці проведуть сьогодні проти казахів.
Баскетбол. Євроліга-ФІБА. Українські клуби стартували в черговому розіграші цього престижного змагання матчами на виїзді. Але лише БК «Київ» упевнено переміг колектив «Работничкі» з Македонії — 88:62. «Азовмаш» (Маріуполь) поступився ізраїльському клубу «Нахарія» — 82:87, а «Хімік» (Південноукраїнськ) поступився в Белграді «Лавові-063» — 94:95.