Футзал. Чемпіонат світу серед студентів. Пальма- де-Мальорка (Іспанія). Турнір завершився тріумфом збірної України (тренер Геннадій Лисенчук), яка у фінальному поєдинку перемогла збірну Бразилії — 3:1 (у переможців забивали: Нестерук, Ковальов — два). Золоті медалі чемпіонів світу — чудовий подарунок до свята 110-ї річниці українського футболу.
Бокс. Третій чемпіонат Європи серед жінок. Ріккона (Італія). 116 учасниць із 16 країн. Українки виграли дві золоті (Тетяна Лебедєва і Анжеліка Торська), срібну (Ганна Желюк) і дві бронзові медалі (Анастасія Савинова та Людмила Грицай) і посіли друге місце у загальнокомандному заліку. У фіналах Лебедєва за очками (18:14) перемогла угорку Моніку Зік. Торська з переконливим рахунком (29:14) виграла у росіянки Іванової.