У вівторок українські параолімпійці на Іграх в Афінах продовжили переможну ходу, здобувши шість нагород. Тепер у нашої команди 21 медаль (9 золотих, 5 срібних і 7 бронзових)!
Дворазовим чемпіоном став наш чудовий плавець Віктор Смирнов, який виграв заплив на 100 м батерфляєм. Андрій Калина фінішував перший на «сотці» брасом. Тріумфував на 100-метрівці легкоатлет Андрій Жильцов. Та ще й з параолімпійським рекордом — 12,49!
Срібні медалі — у плавчихи Олени Акопян (200 м в/с) та Олександра Ясенового, який штовханув ядро на 15,87 метра. Першим у цьому секторі і вже дворазовим чемпіоном Ігор став Сан Хайтао. Китаєць ще й світовий рекорд установив (16,62).
Бронзова медаль дісталася Олені Кісєолар. У категорії до 48 кг в пауерліфтингу українка показала результат 95 кг. Чемпіонкою стала китаянка Джан Ксін Б’ян, яка штовхнула штангу вагою 117,5 кг.
Нарешті, про футболістів (ДЦП). Вони виграли і другий свій матч у групі. Цього разу українці подолали збірну Ірану — 6:2!