Приємним для нас став перший день тижня на Параолімпіаді в Афінах. Українські атлети поклали до командної скарбнички одразу п’ять золотих і ще багато інших медалей. І тепер на рахунку збірної України —15 медалей (шосте місце) — 6 золотих, 3 срібні та 6 бронзових. А лідирує команда Китаю — 15 золотих відзнак.
До своєї «бронзи» у фехтуванні на рапірах «золото» у змаганнях шпажистів додав Андрій Комар. Чемпіоном ігор стала Лідія Соловйова (пауерліфтінг) та ще й зі світовим та параолімпійським рекордами (105 кг).
Штовхальник ядра Олександр Дорошенко — чемпіон, Олександр Драга був третім на дистанції 1 500 м.
Але найвагоміший внесок змагального дня на рахунку плавців. Олександр Мащенко фінішував першим на дистанції 100 м брасом (CБ-11), а чемпіон першого дня Віктор Смирнов здобув тут срібло. На такій само дистанції (CБ-12) тріумфував Дмитро Алексєєв, на честь якого пролунав Гімн України. А поряд із ним на третій сходинці п’єдесталу стояв Дмитро Кузьмін. Нарешті, у цій само категорії атлетів брасистка Юлія Волкова виграла бронзову медаль на дистанції 100 м.
Лише результати
Футбол. Чемпіонат країни. Вища ліга. 7-й тур. 20 вересня.
«Дніпро» — «Динамо». 1:2. 15 000. Голи: Венглинський, 80 — Клебер, 49, 65.
«Металург» Д — «Іллічівець». 2:1. 3 100. Мендоса, 49, Олексієнко, 60 — Мальцев, 36.
Турнірне становище: «Шахтар» — 21 очко, «Динамо», «Металург» Д — по 16, «Волинь» — 12, «Металіст» —11, «Дніпро» — 10, «Кривбас», «Арсенал» — по 9, «Іллічівець», «Закарпаття» — по 8, «Чорноморець» —7, «Ворскла-Нафтогаз», «Оболонь» — по 6, «Металург» Зп — 5, «Таврія», «Борисфен» — по 3.