Сімнадцять митців та шість кращих студентів мистецьких навчальних закладів Вінниччини отримуватимуть персональні стипендії обл-держадміністрації та облради. Стипендіатами влади стануть також 18 майстрів пера обласної письменницької організації. Розпорядження голови облдержадміністрації з цього приводу прийнято після останньої сесії облради, де було зроблено «ревізію» обласного бюджету. Депутати віднайшли необхідні кошти для представників творчої інтелігенції і тим самим відновили діючі раніше винагороди, повідомляє наш власний кореспондент Віктор СКРИПНИК.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59