Спортивна ходьба. Тайцан (Китай). Етап світового Кубка. Українська команда виборола дві золоті медалі, і в обох випадках центральною постаттю був Руслан Дмитренко. Він став найкращим в індивідуальних і командних змаганнях. Дистанцію у 20 км Дмитренко подолав з національним рекордом — 1:18.37. А в командних змаганнях перемогу для України Руслан здобув разом з Ігорем Главаном (1:19.95) та Назаром Коваленком (1:20.11).
А напередодні наші спортовці вибороли командне «срібло» на дистанції 50 км. Олексій Казанін показав результат 3:47.01 (на фініші був шостим), Іван Банзерук — 3:49.00 (дев’ятий), Сергій Будза — 3:49.25 (десятий). У підсумку — друге місце.
Тхеквондо ВТФ. Баку (Азербайджан). Чемпіонат Європи. Віце-чемпіонкою у ваговій категорії до 46 кг стала киянка Ірина Ромолданова. У фіналі вона поступилася француженці Гайє Мустафі.
Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. В Маріуполі почалася серія за бронзові медалі. Перший матч. 3 травня. «Азовмаш» (Маріуполь) — «Донецьк». 82:61 (23:16, 21:17, 16:14, 22:14).
Оборонець господарів Денис Лукашов (на знімку з м’ячем) зробив вагомий внесок у перемогу маріупольців:  15 очок + 10 передач + 9 підбирань.
Стрибки у воду. Москва (Росія). Світова серія. Четвертий етап. 10-метрова вишка. 1. Лю Гоейся (Китай) — 411,40; 2. Чень Жолінь (Китай) — 397,45; 3. Юлія Прокопчук (Україна) — 380,10.
Футбол. Першість України. Перша ліга. 26-й тур. «Олімпік» (Донецьк) — «Нафтовик» (Охтирка). 1:0. «Суми» — «Миколаїв». 0:1. «Буковина» (Чернівці) — «Олександрія». 1:3. «Геліос» (Харків) — «Титан» (Армянськ). 0:0. «Украгроком» (Головківка) — «Авангард» (Краматорськ). 0:0. «Полтава» — «Динамо-2» (Київ). 2:1. «Сталь» (Алчевськ) — «Зірка» (Кіровоград). 1:2. «Нива» (Тернопіль) — «Десна» (Чернігів). 0:1.
«Олімпік» — 55 очок, «Олександрія» — 45, «Сталь» — 43, «Полтава» — 39, «Десна» — 38, «Нива» — 37, «Зірка» — 36, «Украгроком», «Суми» — по 35, «Навтовик», «Буковина» — по 33, «Миколаїв», «Геліос», «Титан» — по 31, «Авангард» — 28, «Динамо-2» — 22.