Футбол. Завтра в Одесі відбудеться матч за Суперкубок України. Його учасники провели контрольні зустрічі. Київське «Динамо» в Ялті переконливо обіграло маріупольський «Іллічівець» — 5:0. М’ячі забили: Корніленко, 32, Чернат, 40, Гусєв, 52, 60, Верпаковскіс, 69.
Поєдинок складався із шести таймів по 15 хвилин. Кияни грали двома складами. Перший — Рева, Несмачний, Федоров, Гавранчич, Алессандро, Бідненко, Чернат, Рінкон, Теміле, Нанні (Верпаковскіс), Корніленко; другий — Шовковський, Дмитрулін, Гусін, Пеєв (Верпаковскіс), Каддурі, Чеснаускіс, Хацкевич, Леко, Гусєв, Белькевич, Шацьких.
Донецький «Шахтар» також позавчора на зборі у Швейцарії зіграв із срібним призером чемпіонату Хорватії — загребським «Динамо». Нічия — 1:1. Причому донеччанам довелося наздоганяти. Хорвати відкрили рахунок — Любожевич, 55, рівновагу встановив Маріка, 78.
Наш клуб провів два тайми різними складами. Перший — Лаштувка, Стойкан, Баркаун, Флоря, Лалатович, Матузалем, Дуляй, Батиста, Вукич, Агахова, Воробей; другий — Ботвиньєв, Стойкан (Белік, 59), Баркаун (Пажин, 54), Левандовський, Рац, Матузалем (Пуканич, 65), Тимощук, Срна, Бахарєв, Воробей (Брандау, 54), Маріка.