Футбол. Португалія. Євро-2004. Фінальна частина. Перший етап. Другий тур.
18 червня. Група С. Болгарія—Данія. 0:2. Брага. «Брага Мунісипал». 24 131 глядач. Арбітр — Лусілу Батишта (Португалія). Голи: Томассон, 44, Гронк’яр, 90+2. На 82-й хвилині з поля вилучено болгарина С. Петрова.
Італія—Швеція. 1:1. Порту. «Драгау». 44 926 глядачів. Арбітр — Урс Майєр (Швейцарія). Голи: Кассано, 37 — Ібрагімович, 85.
Швеція, Данія — по 4 очки, Італія — 2, Болгарія —0. В останньому турі сьогодні зустрічаються: Італія—Болгарія, Данія—Швеція.
19 червня. Група D. Латвія—Німеччина. 0:0. Порту. «Бесса». 22 344 глядачі. Арбітр — Майкл Рілі (Англія).
Нідерланди—Чехія. 2:3. Авейру. «Авейру Мунісипал». 31 498 глядачів. Арбітр — Мануел Гонсалес (Іспанія). Голи: Боума, 4, ван Ністелрой, 19 — Коллер, 23, Барош, 70, Шміцер, 89. На 75-й хвилині з поля вилучено нідерландця Гейтингу.
Чехія — 6 очок, Німеччина — 2, Нідерланди, Латвія — по 1.
Третій тур. 20 червня. Група А. Іспанія—Португалія. 0:1. Лісабон. «Жозе Альваладе». 47 491 глядач. Арбітр — Андерс Фріск (Швеція). Гол: Нуно Гомеш, 57.
Тут усе сталося, як у знаменитій новелі О’Генрі. Кінь Болівар витримати двох «вершників» не міг. Тому один з утікачів «застрелив» другого. Роль стрільця ефектно виконав португалець Нуно Гомеш.
Росія—Греція. 2:1. Фарау і Луле. «Альгарве». 24 347 глядачів. Арбітр — Жиль Вессьєр (Франція). Голи: Кириченко, 1, Буликін, 17 — Врізас, 43.
Португалія — 6 очок, Греція — 4 (різниця м’ячів — 4—4), Іспанія — 4 (2—2), Росія — 3.
На чемпіонаті визначилися перші учасники 1/4 фіналу: Чехія, Португалія, Греція. Додому вже точно їдуть збірні Болгарії, Росії та Іспанії.
* * *
Третій міжнародний юнацький турнір (U-17) пам’яті Віктора Банникова. Київ. Стадіон «Динамо» імені В. Лобановського. Матч за третє місце. Чехія—Словаччина. 1:3. Фінал. Україна—Туреччина. 1:1 (пенальті — 2:3).