Художня гімнастика. Чемпіонат Європи. Київ. Палац спорту 4—6 червня. Участь брали 82 спортсменки з 28 країн. Командна першість. 1. Росія (Аліна Кабаєва, Ірина Чащіна) — 208,400. 2. Україна (Ганна Безсонова, Наталя Годунко, Тамара Єрофеєва) — 200,550. 3. Білорусь (Інна Жукова, Світлана Рудалова, Валерія Курильська) — 189,775.
Індивідуальна першість. 1. Аліна Кабаєва (Росія) —106,625. 2. Ганна Безсонова (Україна) — 104,400. З. Ірина Чащіна (Росія) — 101,775.
Правильно кажуть: краще народись щасливою. Те, що чарівна киянка Ганна Безсонова не обділена вродою і яскравим талантом, ні в кого не викликає сумніву. Більше того, на думку багатьох фахівців та журналістів, вона за потенціалом — справжній лідер світової художньої гімнастики. А от щастя не стало її супутником у рідних стінах, де трибуни несамовито підтримували свою улюбленицю. На жаль, українка припустилася низки прикрих помилок і тому дозволила випередити себе головній конкурентці — Аліні Кабаєвій.
Можливо, бажання якомога ліпше виступити перед своїми вболівальниками зіграло злий жарт, і Ганна, напевно, дуже хвилювалася. Звідси й оті збої у програмі. Але, сподіватимемося, за час, що залишився до старту в олімпійських Афінах, Альбіна та Ірина Дерюгіни постараються належно і підготувати, і налаштувати Безсонову на гостру боротьбу. А ми віримо в її щасливу зірку!
Лише результати
Гандбол. Чемпіонат Європи. Жінки. Матчі плей-оф. Київ. Україна—Португалія. 27:23. Перший матч —27:26. Отже, українські спортовки вийшли до фінальної частини турніру.
Плавання. Канни (Франція). Другий етап турніру «Маре Нострум». Яна Клочкова виграла дистанції 200 і 400 м комплексного плавання. Денис Силантьєв випередив усіх на 200-метрівці батерфляєм, Андрій Сердинов — на 100 м у цьому самому виді. Олег Лисогор виграв 100 м брасом і здобув «срібло» на дистанції 200 м. Нарешті, ще одне «золото» (50 м вільним стилем) виборов Олександр Волинець.
Теніс. Відкритий чемпіонат Франції. Париж. Корти «Ролан Гаррос». Фінали. Жінки. Анастасія Мискіна (Росія) — Олена Демєнтьєва (Росія) — 6:1, 6:2. Чоловіки. Гастон Гаудіто (Аргентина) — Гільєрмо Корія (Аргентина). 0:6, 3:6, 6:4, 6:1, 8:6.