Наш власний кореспондент у Волинській області, а віднедавна ще й секретар обласної і голова Луцької територіальної журналістської організації Микола Якименко став лауреатом премії імені Полікарпа Шафети, заснованої на честь колишнього голови обласної журналістських організацій, головного редактора незалежної громадсько-політичної газети «Волинь», відомого українського публіциста. Тож побажаємо колезі, щоб його слово будило до почуттів добрих і вічних так само, як це робили колись гострі публіцистичні виступи незабутнього Полікарпа Гервасійовича Шафети.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59