Велоспорт. Перегони «Джиро д’Італія». І після 15-го етапу цих престижних змагань у рожевій майці лідера виступає українець Ярослав Попович. Ще один наш співвітчизник — Сергій Гончар — другий.
Фехтування. Конегліано (Італія). Міжнародний турнір шаблістів. Командний турнір виграла збірна України. У фіналі наші «козаки» перемогли команду Угорщини — 45—40.
Теніс. Париж. Відкритий чемпіонат Франції. Українки Тетяна Перебийніс і Юліана Федак вийшли до другого кола турніру. Тетяна сенсаційно легко здолала сіяну під номером 24 знамениту Олену Докич (Сербія і Чорногорія) — 6:4, 6:1. А Юліана впоралася з італійкою Марою Сантанело — 6:3, 6:1.
Футбол. Як повідомила прес-служба ФК «Байєр» (Німеччина, Леверкузен), нападник збірної України Андрій Воронін підписав з цим клубом річний контракт. Футболіст уже отримав від тренера своєї нової команди індивідуальне завдання на відпустку. «Байєр» посів третє місце в чемпіонаті бундесліги і здобув путівку до кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.
Комітет арбітрів ФФУ призначив головним арбітром на фінальний матч Кубка України між донецьким «Шахтарем» і дніпропетровським «Дніпром», котрий відбудеться 30 травня на столичному НСК «Олімпійський» (початок о 17.00), киянина Сергія Шебека (ФІФА). Йому асистуватимуть Микола Даневич (Київ) і Андрій Зверєв (Київська область), резервний арбітр — Олег Орєхов (Київ).