Футбол. Київ. Другий міжнародний турнір пам’яті Валерія Лобановського. 12—14 травня.
«Шериф» (Молдова, Тирасполь) — «Динамо» (Грузія, Тбілісі). 1:0. Гол: Іванов, 69.
«Динамо» (Україна, Київ) — «Сконто» (Латвія, Рига). 1:0. Гол: Шацьких, 89. Кияни виступали в такому складі: Шовковський, Хацкевич (Леко, 57), Федоров, Алессандро (Алієв, 67), Чернат (Гіоане, 60), Пеєв (Шацьких, 57), Гусєв, Корниленко, Каддурі, Бідненко, Яценко.
Перший матч між молдавською та грузинською командами нічим особливим не відзначався. А от м’яч, забитий Станіславом Івановим, був фантастичної краси. Нападник пробив здалеку з підкруткою.
Символічний удар по м’ячу перед другою зустріччю зробив онук великого тренера Богдан Лобановський, якого супроводжували Андрій Шевченко та Каха Каладзе.
У першому таймі суперники діяли обережно. Динамівцям епізодами бракувало зіграності. Водночас приємно, що після тривалої хвороби хорошої форми набув Сергій Федоров.
Після перерви «Динамо» мало величезну перевагу і безліч нагод забити. Але зробило це тоді, коли все йшло до післяматчевих пенальті. Шацьких виявив ініціативність і зіграв швидко, упевнено і влучно.
Сьогодні турнір фінішує. Спершу матч за третє місце між рижанами і тбілісцями (15.00). Фінал — «Динамо» (Київ) — «Шериф» (Тирасполь) — почнеться о 19.00. Усі події відбудуться на стадіоні «Динамо» імені В. Лобановського.