Важка атлетика. Чемпіонат Європи. Київ. Палац спорту. 20—25 квітня. На змагання з Москви прибув видатний український атлет, дворазовий олімпійський чемпіон Леонід Жаботинський. Дуже раділи призерки змагань у ваговій категорії 58 кг від того, що саме цей уславлений спортсмен вручив їм медалі. А переможницею стала 22-річна красунечка з Польщі Олександра Клейновська, яка набрала суму 222,5 кг (95+127,5). Результат у другій вправі (ривку) — новий рекорд Європи.
Європейський рекорд у поштовху встановила срібна призерка Алін Дасделен із Туреччини — 98,5 кг. Її сума — 220 кг. Бронзовою медалісткою стала болгарка Златіна Атанасова — 215 (92,5+122,5).
Усе «золото» у ваговій категорії 63 кг дісталося болгарській cпортовці Гергані Кириловій. У поштовху — 100 кг, ривку — 127,5 і сумі — 227,5. Не приховувала радості, спілкуючись з журналістами, Домініка Містерська з Польщі, яку відзначено трьома срібними нагородами. Вона показала такі самі результати, як і чемпіонка. Але її власна вага виявилася більшою. Комплект бронзових медалей у Анастасії Цакірі (Греція) — 217,5 (97,5+120).
Завершився другий день чемпіонату звитягою болгарина Севдаліна Ангелова (62 кг) — 302,5 (137,5+165).
Теніс. Афіни (Греція). Збірна України (тренер-капітан Світлана Медведєва) із двох перемог розпочала матч Кубка Федерації в першій групі Євро-Африканської зони. В першому колі (група B) українки здолали команду ПАР — 2:1. Наш лідер Олена Татаркова виграла в Ніколь Рекон — 6:4, 6:1. Юлія Бейгельзімер поступилася в упертій боротьбі Наталі Грандан — 5:7, 5:7. А переможне очко Україні принесла пара Марія Коритцева/Ольга Савчук, яка легко переграла дует Градан/Рекон — 6:1, 6:0. Потім наші дівчата виграли у команди Нідерландів — 2:1. Сьогодні вони поміряються силами зі збірною Ізраїлю.
Футбол. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Перші матчі. 21 квітня. «Порту» (Португалія) — «Депортиво» (Іспанія). 0:0. Порту. Стадіон «Драгао». 52 000 глядачів.
Півфінальні зустрічі у відповідь відбудуться 4 і 5 травня.