Футбол. Чемпіонат країни. Вища ліга. 16-й тур. «Оболонь» — «Волинь». 1:0. 1 500 глядачів. Гол: Кобзар, 44. Матч був бойовий і проходив у рівній боротьбі, тримаючи глядачів у напруженні до останньої миті. Після цієї перемоги «Оболонь» вийшла на п’яте місце в турнірній таблиці і впритул наблизилася до зони УЄФА.
Олімпійський загін розширюється
Дзюдо. Варшава приймала олімпійський кваліфікаційний турнір. Участь у ньому брали спортовки, котрі боролися за очки, що йдуть у залік розподілу квот на Афіни. Дві дзюдоїстки представляли на змаганнях Україну і завоювали медалі. Марина Прищепа в категорії до 70 кг у поєдинку за бронзову медаль перемогла росіянку Писарєву — 10:0. Однак ще ліпший результат в Анастасії Кольцової (до 78 кг). Вона вийшла до фіналу і там перемогла німкеню Уту Кюхнан.