Віднедавна країну охопив «горілчаний бум». Правоохоронці в кожній області поспішають відзвітувати про те, скільки літрів фальсифікованого пійла вилучено, як багато підпільних гуралень викрито, скількох винуватих покарано. За цим ми й забули, що в країні підробляють не лише горілку. Неякісні аналоги мають майже всі продукти, представлені на нашому ринку. І навіть... оцет. За даними УНІАН, полтавські податківці припинили діяльність цеху з виробництва фальсифікованого оцту. У приміщеннях виявлено понад 600 літрів підготовленого до реалізації продукту, кілька діжок із ще не розфасованою рідиною, порожню тару, закрутки, етикетки... Чи небезпечний цей сурогат для здоров’я споживачів, поки що невідомо. Зразки вилученої продукції передано для досліджень фахівцям відділення гігієни харчування Полтавської обласної санепідемстанції.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59