Лос-Анджелес (США). Переможницею знаменитого марафону (25 тисяч учасників) у цьому місті стала 49-річна українка Тетяна Позднякова. Цього разу вона була найсильнішою одразу у двох категоріях: показала кращий результат серед жінок — 2 години 30 хвилин та 16 секунд і стала абсолютною переможницею змагання. Першість серед жінок вона виборює уже вдруге поспіль.
Абсолютного переможця лос-анджелеського марафону визначали вперше за 19-річну історію. За новим правилом чоловіки стартували пізніше від жінок на 20 хвилин і 30 секунд, що, за розрахунками організаторів, зрівнювало шанси на перемогу. Отже, перемогу здобував той, хто перший прибіг на фініш. І це зробила наша Тетяна Позднякова. За нею один за одним прибігли восьмеро кенійців.