Ліга чемпіонів-2003/2004. Перші матчі 1/8 фіналу. 25 лютого.
«Депортиво» (Іспанія, Ла-Корунья) — «Ювентус» (Італія, Турин). 1:0. Ла-Корунья. Стадіон «Ріасор». 35 000 глядачів. Гол: Луке, 37.
Здобувши непросту перемогу вдома, «Депортиво» завоював нехай і мінімальну, але вкрай важливу перевагу перед матчем-відповіддю в Турині.
«Штутгарт» (Німеччина) — «Челсі» (Англія, Лондон). 0:1. Штутгарт. «Готліб-Даймлерштадіон». 42 000 глядачів. Гол: Мейра, 12, у власні ворота.
Автогол Фернанду Мейри став причиною поразки «Штутгарта» в домашньому матчі з лондонцями. На 12-й хвилині Глен Джонсон прорвався правим флангом і зробив передачу на Креспо. Португальський легіонер штутгартців Мейра, намагаючись перехопити м’яча, спрямував його у власні ворота.
«Порту» (Португалія) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 2:1. Порту. Стадіон «Драгау». 49 977 глядачів. Голи: Маккарті, 29, 78 — Форчун, 14. На 87-й хвилині з поля вилучено манчестерця Кіна (навмисне наступив на воротаря).
Блискучий дубль Бенні Маккарті дав можливість «Порту» в першому єрокубковому матчі на новому стадіоні «Драгау» (збудований до Євро-2004) одержати вольову перемогу над «Манчестер Юнайтед». Вразивши ворота суперників по разу в кожному таймі, південноафриканець забезпечив чинним володарям Кубка УЄФА мінімальну перевагу після першої частини двобою.
«Реал Сосьєдад» (Іспанія, Сан-Себастьян) — «Ліон» (Франція). 0:1. Сан-Себастьян. Стадіон «Аноета». 35 000 глядачів. Гол: Шуррер, 18, у власні ворота.
У першій половині матчу Габріель Шуррер вразив власні ворота, і цього вистачило «Ліону», щоб поїхати із Сан-Себастьяна з перемогою.
Довелося наздоганяти
Лідер чемпіонату України — «Шахтар» — продовжує тренувальний збір в Іспанії. Позавчора донеччани провели контрольний поєдинок з одним із аутсайдерів іспанського Примеро.
«Еспаньол» (Барселона) — «Шахтар» (Донецьк). 2:2. Голи: Луїзіано, 20, Гуан, 40 — Левандовський, 73, Йованович, 83.