Героєм поєдинку «Вашингтон»— «Торонто» (2:3) став нападник збірної України Олексій Понікаровський, котрий виступає за «кленових листків». У столиці США українець зіграв найрезультативніший матч у своїй кар’єрі за час виступів у НХЛ. Він закинув дві шайби.
За рахунку 1:1 Олексій після передачі Маккейба вивів «Торонто» вперед, а через п’ять хвилин закинув і третю шайбу, яка стала переможною для його команди. Цей матч Олексій закінчив з показником +2, завдав по воротах вашингтонців п’ять кидків та провів на майданчику понад п’ятнадцять хвилин. Окрім того, Понікаровського визнали першою зіркою матчу.
Підтримав свого співвітчизника ще один наш представник у найсильнішій хокейній лізі світу — форвард української національної команди Руслан Федотенко, який виступає за «Тампу». В зустрічі проти «Ванкувера» Руслан закинув шайбу. Однак його клуб поступився в овертаймі — 4:5. Зазначимо, що на рахунку Федотенка вже вісім закинутих шайб за «Тампу» в цьому сезоні.