В Одеському українському музично-драматичному театрі імені В. Василька на урочистостях, присвячених Дню місцевого самоврядування, підбито підсумки обласного конкурсу сільських і селищних рад. За оцінками журі, найкращі умови для своїх територіальних громад у цьому році створили Куяльницька сільрада Котовського району, Великодальницька — Біляївського та Криничанська сільрада Болградського району. Їм надано нові автомобілі «Таврія». А власниками комп’ютерів, факсів та інших нагород стали сільради, що посіли другі й треті місця.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59