На Волині завершила роботу міжнародна конференція «Зменшення негативного впливу сільського господарства на навколишнє середовище, освоєння відходів переробки сільського господарства і споживання». Разом із фахівцями аграрних відомств, керівниками сільгосппідприємств, фермерами Волині в заході взяла участь делегація Вармінсько-Мазурського та Поморського воєводств Республіки Польща. Пленарні засідання проводилися протягом трьох днів. Також учасники конференції відвідували фермерські господарства, приватні сільгосппідприємства, аграрні організації та установи області.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59