Гандбол. Чемпіонат світу. Хорватія. Жіноча збірна України розпочала виступи з перемоги. В першій грі групового турніру наші дівчата з мінімальним рахунком 30:29 переграли одного з грандів світового гандболу, команду Норвегії.

Підопічні Леоніда Ратнера, захопивши ініціативу наприкінці першого тайму, майже постійно вели у рахунку, але відрив не сягав більше трьох м’ячів. Переможний гол для української команди на останній хвилині зустрічі закинула Олена Цигица. До речі, Олена стала кращим бомбардиром матчу, закинувши дев’ять м’ячів.
Нагадаємо, що збірна України на чемпіонаті світу-2003 виступає у групі С разом з командами Тунісу, Румунії, Аргентини, Японії та Норвегії. До наступного раунду першості виходять перші три команди. Зазначимо, що головним завданням збірної України є завоювання путівки на Олімпійські ігри до Афін. Наступний суперник збірної України на турнірі — гандболістки Румунії.
Інші результати стартового дня в групі С: Японія—Туніс. 30:24. Румунія—Аргентина. 43:13.