Надати нового імпульсу донорству вирішили медики Чортківського району на Тернопільщині. Не є таємницею, що нині ця благородна справа занепала: запаси крові найчастіше поповнюють родичі хворих, які потрапляють до лікарні. Медична громадськість району і колектив місцевого медичного коледжу зініціювали акцію “Від серця до серця — краплину крові”, під час якої самі здавали кров і забирали її в інших, вели роз’яснювальну роботу. Завдяки активній позиції медиків і студентів місцеві лікувальні заклади на деякий час забезпечили себе препаратами та компонентами крові. Але головне — поповнили ряди донорів, тож акція матиме не одноразовий ефект.
Медицина
59
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59