Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Плей-оф. 1/2 фіналу. Перші матчі.

В обох зустрічах переконливі перемоги здобули господарі. Особливу перевагу мали кияни. Втім, це тільки початок, і ситуація має загостритися. Не віриться, що донеччани і маріупольці здадуться без бою. Тому не поспішатимемо з висновками.

«Хімік» (Южне) — «Донецьк». 78:67 (16:14, 14:16, 25:16, 23:21).

Ситуація на майданчику кардинально змінилася у третій чверті, впродовж якої южненці здійснили вирішальний ривок і повели в рахунку — 55:46. Ключову роль у спурті «Хіміка» відіграли представники передньої лінії Ромео Тревіс (приніс 11 очок) і Роландс Фрейманіс (16 очок і 7 підбирань), зупинити яких «тиграм» було не під силу. Виграли господарі й заключний період, закріпивши перемогу.

«Будівельник» (Київ) — «Азовмаш» (Маріуполь). 76:43 (20:12, 23:10, 18:16, 15:5).

Лише третю чверть кияни виграли мінімально. В інших їхня перевага була абсолютною. «Будівельник» довів, що в разі максимальної мотивації може домінувати в усіх компонентах гри. Маючи потужну передню лінію, кияни легко проходили захист суперника, постійно вигравали боротьбу за підбирання.

Найрезультативнішими стали: у господарів — Яніс Стрелніекс (17 очок + 6 підбирань), у гостей — Ігор Зайцев (16 очок + 7 підбирань).

Сьогодні в Южному та Києві відбудуться другі поєдинки серії.

На знімку: момент київської зустрічі.