Легка атлетика
Коламбусі, штат Огайо. Українка Людмила Пушкіна виграла тут традиційний марафон. Отже, бігунка відстояла свій титул, завойований роком раніше. Результат Пушкіної — 2 години, 28 хвилин 15 секунд — рекорд коламбуського марафону.
  Стрибки на батуті
Чемпіонат світу. Гамбург (Німеччина). Українська команда виборола п’ять нагород. Золота медаль — в Олени Чабаненко на акробатичній доріжці. В індивідуальних стрибках на батуті «срібло» дісталося Олені Мовчан. Ще одне друге місце Олена завоювала в синхронних стрибках разом з Юлією Домчевською. У змаганнях чоловіків у синхронних стрибках українці Олександр Чернонос і Юрій Нікітін принесли Україні «бронзу». Третє місце наші спортсмени посіли у командних змаганнях у стрибках на батуті (Денис Вражкін, Жан Іорданов, Олександр Чернонос та Юрій Нікітін).
 Футбол
Першість країни. Перша ліга. Відкладений матч 10-го туру. «Динамо-2» (Київ) — «Арсенал» (Харків). 3:0.