Важка атлетика. Валенсія (Іспанія). Чемпіонат Європи серед юніорів. Українські спортсмени завоювали вісімнадцять нагород. Тринадцять із них дісталися дівчатам! Ось імена тих, хто виступив найяскравіше. В категорії до 63 кг Наталя Давидова з Херсона у ривку з результатом 100 кг виграла малу золоту медаль. У поштовху Наталка була друга, а в сумі — велике «золото». Харків’янка Катерина Резинова в цій самій категорії виборола мале «срібло» і сумарну «бронзу».
Три срібні нагороди на рахунку Наталі Троценко (53 кг). Такий само показник і в Юлії Довгаль (86 кг). Рівненчанка Мирослава Сулим була другою у ривку, третьою — у поштовху і в сумі — «бронзовою».
В юніорів два «золота» і «срібло» завоював Микола Гордійчук. У категорії до 94 кг син уславленого українського важкоатлета Володимира Гордійчука переміг у сумі і був кращий у ривку (177,5 кг.). Віталій Волков у ривку зміг завоювати срібло, і навіть четверте місце, показане в поштовху, принесло нашому атлетові в сумі «бронзу».