На Одещині за принципом сімейної медицини нині працюють лише 18 лікарняних закладів. До того ж вісім із них — у Роздільнянському районі. Решта припадає ще на два з лишком десятки сільських районів, обласний центр та інші міста. В більшості населених пунктів регіону про оту сімейну медицину ще й не чули. А з різних трибун, коли йдеться про охорону здоров’я населення, про «чільні» місця з найнебезпечніших захворювань, що їх посідає область у країні, виголошено безліч промов про ефективність сімейної медицини, зокрема, й у профілактиці та відверненні отих захворювань. То чому лікарі уникають праці в родинах? Причин цього висувають багато — від кадрових до фінансових. Та хіба ті самі роздільнянці працюють за інших умов? А таки зуміли.
Медицина
54
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59