Футбол. Марбелья (Іспанія). Контрольний матч. «Динамо» (Україна, Київ) — «Базель» (Швейцарія). 2:3. Голи: Емболо, 67, 79, Дельгадо, 89 (п) — Віда, 10, Теодорчик, 64.

«Динамо»: перший тайм — Рибка, Віда, Драгович, Бетао, Гусєв, Цуріков, Сидорчук, Велозу, Харатін, Ярмоленко, Кравець (Хльобас, 35); другий тайм — Шовковський, Данило Сілва, Хачеріді, Селін, Калитвинцев, Рибалка, Мякушко, Беланда, Буяльський, Ленс, Хльобас (Теодорчик, 56).

Цього разу динамівці за суперника мали серйозний клуб. Адже «Базель — традиційний учасник Ліги чемпіонів. У поточному турнірі вийшов до 1/8 фіналу, де зустрінеться з португальським «Порту». Слід сказати, що кияни цілком пристойно діяли протягом більшої частини зустрічі, вели перед — 2:0. Але поступилися ініціативою.

Либонь, варто врахувати те, що динамівці тільки розпочали тренувальний процес після відпустки. Контрольні матчі вони грають на тлі щоденних навантажень. Але такі матчі, як оце з швейцарцями, безперечно, — цінний досвід.

Але і в цій зустрічі «Динамо» не повинно було програвати. Все б мало завершитися принаймні справедливою нічиєю. Однак перемогу суперникам подарував... Хачеріді. Він невиправдано двома ногами стрибнув на Емболо, котрий уже не контролював м’яч. І рефері справедливо призначив пенальті...

***

Анталія (Туреччина). Контрольний матч. «Металіст» (Україна, Харків) — «Інтер» (Азербайджан, Баку). 1:1. Голи: Бобко, 25 — Боконьяно, 31.

«Металіст»: перший тайм — Сидоренко, Кобін, Дубра, Новак, Осман, Ткачук, Шарпар, Бобко, Болбат, Радченко, Давидов; другий тайм — Погорілий, Кобін, Новак (Березовчук, 46), Пшеничних, Осман, Шарпар, Костюк, Кулаков, Радченко (Калюжний, 62), Ребенок, Гоменюк.

***

Белек (Туреччина). Контрольний матч. «Металург» (Україна, Донецьк) — «Іртиш» (Казахстан). 1:0. Гол: Александре, 83.

«Металург»: перший тайм — Паньків, Насонов, Чечер, Барановський, Голайдо, Прийма, Поступаленко, Лазич, Задерака, Морозюк, Федотов; другий тайм — Бандура, Нойок, Овсепян, Путивцев, Соболь, Макрідіс, Нельсон, Александре, Козак, Корвальо, Мишенко.