Регбі. У рамках підготовки до відбіркового матчу чемпіонату Європи з українцями, що відбудеться у Києві 12 жовтня (стадіон «Спартак», 13.00), збірна Німеччини в Гейдельберзі провела товариський матч проти студентської збірної Уельсу. Зустріч завершилася унічию — 30:30.
Гра проходила у напруженій боротьбі з багатьма порушеннями правил. Арбітр змушений був тричі вилучати гравців на десять хвилин й один раз показав червону картку.
П’ятнадцять очок до скарбнички бундестіму приніс один із його лідерів Мартін Шмідт. До речі, гравці і тренери збірної України мають добре пам’ятати його з першого матчу між німецькою і українською збірними, що відбувся восени минулого року. Саме його результативна гра дала змогу німцям зрівняти рахунок на останніх хвилинах. До речі, у тім матчі на рахунку Шмідта було 16 очок. Наставник німецької збірної Рудольф Фінстерер не зміг залучити на цю гру легіонерів, тому в матчі брали участь гравці з німецьких клубів.