Хокей. Гоян   (Корея). Чемпіонат світу. Дивізіон І. Група А.

20 квітня. Японія — Словенія. 2:1 (0:0, 0:1, 2:0). Корея — Угорщина. 4:7 (0:2, 1:3, 3:2). Україна — Австрія. 2:3 ОТ (1:2, 1:0, 0:0). Шайби: Благий, 11, Матерухін, 33 — Гайнріг, 10, 13, Леблер, 62.
21 квітня. Австрія — Японія. 4:1 (0:1, 1:0, 3:0). Словенія — Корея. 4:0 (0:0, 2:0, 2:0). Угорщина — Україна. 0:3 (0:1, 0:2, 0:0). Шайби: Бєлухін, 5, Шафаренко, 30, Тимченко, 31.
Наша команда в першому матчі, поступаючись австрійцям, зрівняла рахунок. Основний час завершився нічиєю — 2:2, але в овертаймі доля була прихильною до суперника. Звичайно, сумно.
А наступного дня українці максимально зібралися, діяли дисципліновано, з перших хвилин заволоділи ініціативо і в підсумку здобули переконливу перемогу над Угорщиною (до речі, всі шайби закинули, перебуваючи в більшості). Найкращим гравцем у цьому матчі в складі нашої збірної організатори визнали нападника Євгена Бєлухіна. Приз йому вручив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Корея Василь Мармазов (на знімку праворуч).
Після двох турів очковий показник учасників був таким: Австрія — 5 очок; Україна — 4; Словенія, Угорщина, Японія — по 3; Корея — 0.
Учора був день відпочинку, а сьогодні змагання поновлюються. Зустрічаються: Словенія — Угорщина, Україна — Японія, Австрія — Корея.
Фото надане Посольством України в Республіці Корея.