Футбол. Чемпіонат країни. Вища ліга. 10-й тур.

«Оболонь» — «Динамо». 0:4. 2 500 глядачів. Голи: Гавранчич, 23, з пенальті, Шацьких, 29, 55, Гусєв, 51. Склад «Динамо»: Шовковський, Федоров, Гавранчич, Несмачний, Дмитрулін, Пеєв, Гіоане (Чернат, 54), Рінкон (Гусєв, 46), Белькевич (Хацкевич, 55), Леко, Шацьких.
«Кривбас» — «Чорноморець». 3:3. 18 000. Колчин, 11, у власні ворота, Шевлюхін, 28, Римшин, 64 — Балабанов, 61, Митерєв, 75, Лисицький, 83.
«Металург» Зп — «Таврія». 1:0. 4 000. Линьов, 35.
«Борисфен» — «Ворскла-Нафтогаз». 2:0. 2 500. Бідненко, 13, 60. На 66-й хвилині полтавець Маковей не реалізував пенальті.
«Зірка» — «Іллічівець». 2:2. 3 000. Постолатьєв, 6, Яковенко, 8 — Сахаров, 25, 53.
«Шахтар» — «Арсенал». 2:1. 22 000. Агахова, 10, Зубов, 38 — Окодува, 16. На 34-й хвилині з поля вилучено киянина Кардаша (два попередження).
«Карпати» — «Металург» Д. 0:2. 8 000. Деметрадзе, 86, з пенальті, Олексієнко, 90+3. На 86-й хвилині з поля вилучено львів’янина Мізіна (фол останньої надії).
Переможну серію (тепер це вже десять матчів) продовжив «Шахтар». Хоча впоратися йому з «Арсеналом» було вкрай важко. Навіть тоді, як кияни вже на 34-й хвилині залишилися вдесятьох.
Динамівці, котрі першими почали цей тур, досить легко переграли земляків. Оболонці, либонь, вирішили не витрачати сили в боротьбі з іменитим суперником. Ліпше зберегти їх на поєдинки з конкурентами. Однак певних клопотів динамівцям вони завдали. Легкої травми зазнав Рінкон. А Лекові так розсікли щоку, що лікарям довелося накласти шви. І тепер важко сказати, чи вийдуть вони сьогодні на поле стадіону «Сан-Сіро» в Мілані в матчі групового турніру Ліги чемпіонів проти «Інтера».
А тим часом цей клуб у Cерії А зіграв унічию — 0:0 — проти «Удінезе» на його полі. Зрозуміло, що тренери «Динамо» дивилися цей матч. Однак важко робити висновки за його підсумками. Бо вже на 17-й хвилині «Інтер» залишився удесятьох. З поля за грубу гру вилучили Лусіано. Отож міланці більше дбали про оборону і вистояли. До речі, господарі в першому таймі не реалізували пенальті (Пісаро).
Та проти «Динамо», немає сумнівів, буде інший футбол, неодмінно з наголосом на атаку. «Інтер» проти «Удінезе» грав у такому складі: Тольдо, Дзанетті, Каннаваро, Матерацці (Адані, 44), Кордоба, Емре, (Хельвіг, 46), Лусіано, Алмейда, Бреше, Крус (Мартінс, 70), Каллон.
У цьому самому турі «Мілан» переміг «Удінезе» — 3:0. Перші два м’ячі забив Андрій Шевченко, який провів поєдинок на найвищому рівні.
Першість країни. Перша ліга. 10-й тур. «Спартак» І-Ф — «Сталь». 2:2. «Система-Борекс» — «Нафтовик». 2:2. «Карпати-2» — «Шахтар-2». 2:1. «Нива» — «Миколаїв». 2:0. «Красилів-Оболонь» — «Нафком-Академія». 1:1. «Металіст» — «Закарпаття». 0:0. «Спартак» С — ЦСКА. 2:2. «Зоря» — «Полісся». 1:1. Лідирують: «Металіст» — 20 очок, «Закарпаття» — 19, «Сталь» — 18, «Нива», «Спартак» С — по 17.
Сьогодні в Україні стартує турнір першого кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи (U-19). Команда, яку очолює Павло Яковенко, найпевніше, складе основу молодіжної збірної України. А вона наступного року розпочне виступи разом із національною командою в черговому відбірковому циклі.
Календар нинішніх змагань. 30 вересня. Франція—Боснія (Бориспіль). Україна—Вірменія (Київ). 2 жовтня. Вірменія—Франція (Бориспіль, 13.00). Україна—Боснія (Київ). 4 жовтня. Боснія—Вірменія (Бориспіль). Україна—Франція (Київ). Поєдинки в Борисполі відбуватимуться на стадіоні «Колос» (початок о 13.00), у Києві — на НСК «Олімпійський» (перші два ігрові дні початок о 16.00, останнього дня — о 13.00).