Час нестримний: оці вагони-«напівфабрикати», які ще вчора фотооб’єктив «ухопив» у збиральному цеху концерну «Крюківський вагонозавод», уже бігають вітчизняною залізницею. І не деінде, а на швидкісному маршруті зі столиці до Дніпропетровська. А «Столичний експрес» за рік, що курсує на харківському напрямку, отримав від пасажирів переважно схвальні відгуки. Звісно, є і зауваження, і побажання, адже вдосконаленню немає меж. Навіть не віриться, що ще кілька років тому перед велетом транспортного машинобудування країни стояла проблема виживання.
Медицина
63
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59