Легка атлетика. Прага (Чехія). Чемпіонат Європи у приміщенні. Збірна України завоювала дві медалі. Наталія Пигида з Київської області здобула золоту медаль на дистанції 400 метрів (51.96). Друга — Індіра Терреро (Іспанія) — 52.63, третя — Серен Банді-Девіс (Велика Британія) — 52.63.
Другу нагороду до скарбнички команди України поклала Наталія Лупу. Вона бронзова призерка на 800-метрівці (2.02,25). Перемогу святкувала швейцарка Селіна Бюгель (2.01,95).
Кульова стрільба. Арнем (Нідерланди). Чемпіонат Європи. Українка Олена Костевич завоювала золоту медаль у стрільбі з пневматичного пістолета з десяти метрів.
У фіналі Костевич упевнено розібралася зі своєю безпосередньою конкуренткою Антуанетою Боневою з Болгарії. Підсумковий результат українки — 202,9 бала, а в її конкурентки — 202,3. «Бронзу» виборола Рената Тобай Шике (Угорщина) — 177,2.
Спортивна гімнастика. Український гімнаст Олег Верняєв виграв золоту медаль на турнірі AT&T Amerіcan Cup у США. Він переміг у багатоборстві з результатом 90,597 бала.
Друге місце посів Рехей Като (Японія) — 90,098. Бронзова медаль у Донелла Віттенбурга (США) — 89,932.
 Біатлон. Контіолагті (Фінляндія). Чемпіонат світу. Спринт. Жінки, 7 км. 1. Марі Дорен-Абер (Франція) (0+1) — 22:16.8; 2. Вероніка Новаковська-Земняк (Польща) (0+0) — +9.6; 3. Валентина Семеренко (Україна) (0+1) — +19.7.