Легка атлетика. Відомий український штовхальник ядра Юрій Білоног став переможцем турніру Гран-прі у Гельсінкі. «Золотий» результат Білонога — 21,09 метра. Другим фінішував американець Крістіан Кантвеллт — 20,55, третім канадець Бредні Снайдер — 20,22.
Відзначився на традиційному марафонському забігу на 10 км «Runnіng Tour», котрий проходив в італійському Арко, наш Василь Матвійчук, який посів друге місце з результатом 29.11. А переможцем став кенієць Пауль Тергат — 29.07. Третє місце в італійця Стефано Балдіні — 29.13.
Вільна боротьба. Севілья (Іспанія). Чемпіонат Європи серед кадетів. Представниці України здобули п’ять нагород і посіли третє загальнокомандне місце серед шістнадцяти збірних. На першій позиції з дев’ятьма медалями — росіянки.
А ось здобутки наших атлеток: Марія Стадник (38 кг) —золота медаль, Олександра Бавдик (46 кг) та Яна Стадник (52 кг) — срібні медалі, Христина Снипко (40 кг) та Юлія Левчук (60 кг) — бронзові медалі.
 Хокей. Москва. Кубок «Спартака». Результати другого ігрового дня. ЦСКА (Москва) — збірна клубів Білорусі. 9:2. «Крилья Совєтов» (Москва) — ХІФК (Фінляндія). 4:4. «Спартак» (Москва) — збірна клубів України. 5:1. «Сєвєрсталь» (Росія) — «Металургс» (Латвія). 4:1.