Ліга чемпіонів. Перший відбірковий раунд, повторні матчі.
Наша увага з вагомих причин була прикута до Таллінна. У столиці Естонії грали місцева «Флора» і молдовський «Шериф» (Тирасполь). Нічия — 1:1. Рахунок за дев’ять хвилин до завершення зустрічі відкрили гості. Скориставшися помилкою оборони естонців, український гравець тираспольської команди Андрій Нестерук влучно пробив під поперечку. Потім естонець Крістен Віікмяе встановив рівновагу. Але для перемоги господарям забракло часу.
Наставник гостей Ігор Наконечний був задоволений діями підопічних, особливо у другому таймі. Головне, сказав він, що досягнуто потрібного результату.
Нагадаємо, що перший поєдинок виграв «Шериф» — 1:0. Отже, цей клуб вийшов до другого раунду, де зустрінеться з донецьким «Шахтарем». До речі, матч у Таллінні спостерігав наставник донеччан Бернд Шустер. Віце-чемпіон України поміряється силами з «Шерифом» 30 липня і 6 серпня.