Офіційно у Дніпропетровській області зареєстровано 2162 дитини з вродженими вадами серця. Але, як стверджують фахівці обласного управління охорони здоров’я, насправді їх набагато більше. Колегія цього управління на повен голос заявила про майже злочинну байдужість лікарів багатьох міст і районів, зокрема Новомосковська та Нікополя, Верхньодніпровського, Межівського та П’ятихатського районів з обстеження та виявлення дітей з пороками серцево-судинних систем та направлення їх на консультації, лікування і операції до обласного діагностично-кардіологічного центру. Лише 23 відсотки зареєстрованих хворих на серцеву недостатність дітей змогли одержати тут вкрай необхідну медичну допомогу. Причина? Всіх інших просто ніхто не переймається направляти з місць під нагляд кваліфікованих спеціалістів.
Медицина
82
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59