Кульова стрільба. Чемпіонат Європи. Плзень (Чехія). Пістолет 50 м. Золоту медаль виграв український стрілець Макаров.
Легка атлетика. З трьома нагородами повертаються додому українські спортсмени з четвертого етапу «Золотої ліги», який відбувся в Мадриді. Знову нагадала про себе Інеса Кравець, котра перемогла в секторі для стрибків у довжину, показавши результат 6,76. Нагадаємо, взимку Інеса виграла в цьому самому секторі на чемпіонаті світу в Бірмінгемі.
У змаганні жінок на 100-метрівці з бар’єрами перемогла Олена Красовська. На дистанції
3 000 метрів Сергій Лебідь був третій.
Дзвінко виступили українські атлети і на молодіжному чемпіонаті Європи в Польщі. У стрибках із жердиною з результатом 5,50 переміг Олександр Коршмід. В естафеті 4 x 100 метрів не було рівних дівчатам з України. Марина Майданова була перша на 200-метрівці. А Наталка Фокіна стала кращою в секторі для метання диска.
Футбол. Чемпіонат країни. Вища ліга. 3-й тур. «Оболонь» (Київ) — «Кривбас» (Кривий Ріг). 1:1. 2000 глядачів. Голи: Каряка, 5 — Телятников, 79.