Чемпіонат країни. Вища ліга. 1-й тур.
«Металург» Зп — «Шахтар». 0:3. 7 000 глядачів. Голи: Вукич, 24, Лемос, 48, Воробей, 90.
«Борисфен» — «Дніпро». 0:2. 5 000. Венглинський, 21, Рикун, 66.
«Карпати» — «Кривбас». 4:1. 8 000. Мізін, 56, 64, 88, з пенальті, Беньо, 71 — Беньо, 44, у власні ворота.
«Зірка» — «Арсенал». 1:0. 7 500. Євменьєв, 46.
«Динамо» — «Волинь». 5:1. 8 000. Хацкевич, 32, Белькевич, 45, 83, Несмачний, 57, Шацьких, 78 — Гавранчич, 59, у власні ворота. На 10-й хвилині з поля вилучено лучанина Сіанкама (два попередження).
«Іллічівець» — «Таврія». 1:1. 7 600. Бабич, 78 — Гайдаш, 72.
«Металург» Д — «Ворскла-Нафтогаз». 2:2. 2 500. Дранов, 68, Деметрадзе, 71, з пенальті — Омоко, 48, Павлович, 58. На 79-й хвилині з поля вилучено донеччанина Вірта (навмисно наступив на ногу гравця, що лежав, після зупинки гри).
«Оболонь» — «Чорноморець». 1:0. 2 000. Міщенко, 81.
«Динамо», «Карпати», «Шахтар», «Дніпро», «Зірка», «Оболонь» — по 3 очки, «Ворскла-Нафтогаз», «Металург» Д, «Іллічівець», «Таврія» — по 1, «Арсенал», «Чорноморець», «Борисфен», «Кривбас», «Металург» Зп, «Волинь» — по 0.
Зазвичай стартові тури особливими несподіванками не відзначаються. Потрібна, так би мовити, розкачка. Але цього разу фаворити почали напрочуд потужно і здобули досить переконливі перемоги. Скажімо, «Шахтар» застукав зненацька запоріжців. Ті, либонь, ще не прийшли до тями після повернення до вищої ліги, котре їм «з неба впало». Тому їхній склад поки що має дещо розбалансований вигляд.
Динамівці сповна «віддячили» лучанам за те, що ті відібрали в них дорогоцінні очки на фініші попереднього турніру. Гостей, які чомусь стрімголов кинулися перемагати чемпіона, дуже підвів Сіанкам. Уже на перших хвилинах він отримав дві жовті картки, і волиняни залишилися в меншості.
Брак досвіду не дав змоги бориспільцям чинити гідний опір «Дніпрові». Та одна сенсація все-таки сталася. У Кіровограді дебютант вищого класу — «Зірка» —переграв «Арсенал», від якого очікують нових злетів, боротьби за призове місце. До того ж «каноніри» дуже засмутили свого тренера В’ячеслава Грозного, котрому того дня виповнилося 47 років.
Утім, мабуть, не варто надто вже переоцінювати маленькі стартові сюрпризи.